Ora locală în Undurkhaan, Mongolia
Întrebare: Cât este ceasul la Undurkhaan? Răspuns: Undurkhaan (Hentiy) este situat în zona de timp "+08" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +8) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 02:51 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Undurkhaan Va trece la timp de iarnă la 11:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 8 oră (e), 22 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Undurkhaan schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Ulaanbaatar) »
| Undurkhaan info: | |
|---|---|
| Țară: | Mongolia |
| Valută: | MNT, Tugrik |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 14 723 = 4.769‰ MNG Populație |
| Elevație: | ≈ 1030 m |
| Coordonatele GPS | 47° 19' 10" Nord, 110° 39' 20" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 5261.4 km (3269.3 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 4745.6 km (2948.8 mi) |
| Limbi: [*2] | Mongolă (+1) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Undurkhaan ca oraș implicit
Moment al zilei în Undurkhaan acum
![]() 04:49 |
![]() |
![]() 20:19 |
Diferența de timp de la Undurkhaan:
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londra | ******* | | | -7 |
| Moscova | ***** | | | -5 |
| Dubai | **** | | | -4 |
| Mumbay | ** | | | -2.5 |
| Shanghai | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 4.769‰ MNG Populație



