Ora locală în Murun-kuren, Mongolia
Întrebare: Cât este ceasul la Murun-kuren? Răspuns: Murun-kuren (Hövsgöl) este situat în zona de timp "+08" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +8) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 01:43 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Murun-kuren Va trece la timp de iarnă la 11:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 9 oră (e), 30 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Murun-kuren schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Ulaanbaatar) »
| Murun-kuren info: | |
|---|---|
| Țară: | Mongolia |
| Valută: | MNT, Tugrik |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 27 690 = 8.97‰ MNG Populație |
| Elevație: | ≈ 1280 m |
| Coordonatele GPS | 49° 38' 3" Nord, 100° 9' 45" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 5518.8 km (3429.2 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 4488.3 km (2788.9 mi) |
| Limbi: [*2] | Mongolă (+1) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Murun-kuren ca oraș implicit
Moment al zilei în Murun-kuren acum
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 21:11 |
Diferența de timp de la Murun-kuren:
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londra | ******* | | | -7 |
| Moscova | ***** | | | -5 |
| Dubai | **** | | | -4 |
| Mumbay | ** | | | -2.5 |
| Shanghai | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 8.97‰ MNG Populație



