Ora locală în Mandalgovi, Mongolia
Întrebare: Cât este ceasul la Mandalgovi? Răspuns: Mandalgovi (Middle Govĭ) este situat în zona de timp "+08" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +8) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 01:42 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Mandalgovi Va trece la timp de iarnă la 11:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 9 oră (e), 31 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Mandalgovi schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Ulaanbaatar) »
| Mandalgovi info: | |
|---|---|
| Țară: | Mongolia |
| Valută: | MNT, Tugrik |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 15 430 = 4.999‰ MNG Populație |
| Elevație: | ≈ 1424 m |
| Coordonatele GPS | 45° 45' 45" Nord, 106° 16' 15" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 5088.3 km (3161.7 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 4918.7 km (3056.4 mi) |
| Limbi: [*2] | Mongolă (+1) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Mandalgovi ca oraș implicit
Moment al zilei în Mandalgovi acum
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 20:31 |
Diferența de timp de la Mandalgovi:
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londra | ******* | | | -7 |
| Moscova | ***** | | | -5 |
| Dubai | **** | | | -4 |
| Mumbay | ** | | | -2.5 |
| Shanghai | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 4.999‰ MNG Populație



