Ora locală în Umm al Qaywayn, Emiratele Arabe Unite
Întrebare: Cât este ceasul la Umm al Qaywayn? Răspuns: Umm al Qaywayn este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 13:29 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Umm al Qaywayn Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 17 oră (e), 44 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Umm al Qaywayn schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Dubai) »
| Umm al Qaywayn info: | |
|---|---|
| Țară: | Emiratele Arabe Unite |
| Valută: | AED, Dirham |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 44 411 = 8.926‰ ARE Populație |
| Elevație: | ≈ 2 m |
| Coordonatele GPS | 25° 33' 53" Nord, 55° 33' 18.6" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2842.5 km (1766.3 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 7164.5 km (4451.8 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Emiratele Arabe Unite (+4) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • G [*3] |
Set Umm al Qaywayn ca oraș implicit
Moment al zilei în Umm al Qaywayn acum
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 19:01 |
Diferența de timp de la Umm al Qaywayn:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 8.926‰ ARE Populație



