Ora locală în Ma'rib, Yemen
Întrebare: Cât este ceasul la Ma'rib? Răspuns: Ma'rib (Ma’rib) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 12:16 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Ma'rib Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 17 oră (e), 57 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Ma'rib schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Aden) »
| Ma'rib info: | |
|---|---|
| Țară: | Yemen |
| Valută: | YER, Rial |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 16 794 = 0.715‰ YEM Populație |
| Elevație: | ≈ 1095 m |
| Coordonatele GPS | 15° 27' 45.1" Nord, 45° 19' 32.9" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 1719.3 km (1068.3 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 8287.8 km (5149.8 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Yemen |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • A,D,G [*3] |
Set Ma'rib ca oraș implicit
Moment al zilei în Ma'rib acum
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 18:24 |
Diferența de timp de la Ma'rib:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.715‰ YEM Populație



