Ora locală în Jawf al Maqbābah, Yemen
Întrebare: Cât este ceasul la Jawf al Maqbābah? Răspuns: Jawf al Maqbābah (Abyan) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 13:38 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Jawf al Maqbābah Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 16 oră (e), 35 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Jawf al Maqbābah schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Aden) »
| Jawf al Maqbābah info: | |
|---|---|
| Țară: | Yemen |
| Valută: | YER, Rial |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 14 175 = 0.603‰ YEM Populație |
| Elevație: | ≈ 919 m |
| Coordonatele GPS | 13° 50' 16.2" Nord, 45° 50' 5.6" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 1538.6 km (956.1 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 8468.4 km (5262 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Yemen |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • A,D,G [*3] |
Set Jawf al Maqbābah ca oraș implicit
Moment al zilei în Jawf al Maqbābah acum
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 18:19 |
Diferența de timp de la Jawf al Maqbābah:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.603‰ YEM Populație



