Ora locală în Hadibu, Yemen
Întrebare: Cât este ceasul la Hadibu? Răspuns: Hadibu (Muḩāfaz̧at Ḩaḑramawt) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 13:36 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Hadibu Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 16 oră (e), 37 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Hadibu schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Aden) »
| Hadibu info: | |
|---|---|
| Țară: | Yemen |
| Valută: | YER, Rial |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 8 545 = 0.364‰ YEM Populație |
| Elevație: | ≈ 13 m |
| Coordonatele GPS | 12° 38' 55.7" Nord, 54° 1' 8.2" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 1406.4 km (873.9 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 8600.6 km (5344.2 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Yemen |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • A,D,G [*3] |
Set Hadibu ca oraș implicit
Moment al zilei în Hadibu acum
![]() 04:57 |
![]() |
![]() 17:44 |
Diferența de timp de la Hadibu:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.364‰ YEM Populație



