Ora locală în Cát Bà, Vietnam
Întrebare: Cât este ceasul la Cát Bà? Răspuns: Cát Bà (Hải Phòng) este situat în zona de timp "+07" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +7) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 02:08 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Cát Bà Va trece la timp de iarnă la 10:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 8 oră (e), 5 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Cát Bà schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Ho_Chi_Minh) »
| Cát Bà info: | |
|---|---|
| Țară: | Vietnam |
| Valută: | VND, Dong |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 30 000 = 0.335‰ VNM Populație |
| Elevație: | ≈ 24 m |
| Coordonatele GPS | 20° 43' 40" Nord, 107° 2' 53.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2304.7 km (1432.1 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 7702.3 km (4786 mi) |
| Limbi: [*2] | Vietnameză (+4) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • A,C,D [*3] |
Set Cát Bà ca oraș implicit
Moment al zilei în Cát Bà acum
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 18:26 |
Diferența de timp de la Cát Bà:
| Los Angeles | ************** | | | -14 |
| Ciudad de México | ************* | | | -13 |
| New York | *********** | | | -11 |
| Rio de Janeiro | ********** | | | -10 |
| Londra | ****** | | | -6 |
| Moscova | **** | | | -4 |
| Dubai | *** | | | -3 |
| Mumbay | * | | | -1.5 |
| Shanghai | +1 | | | * |
| Tokio | +2 | | | ** |
| Sydney | +3 | | | *** |

= 0.335‰ VNM Populație



