Ora locală în Cẩm Phả Mines, Vietnam
Întrebare: Cât este ceasul la Cẩm Phả Mines? Răspuns: Cẩm Phả Mines (Quảng Ninh) este situat în zona de timp "+07" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +7) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 00:43 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Cẩm Phả Mines Va trece la timp de iarnă la 10:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 9 oră (e), 30 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Cẩm Phả Mines schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Ho_Chi_Minh) »
| Cẩm Phả Mines info: | |
|---|---|
| Țară: | Vietnam |
| Valută: | VND, Dong |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 135 477 = 1.513‰ VNM Populație |
| Elevație: | ≈ 209 m |
| Coordonatele GPS | 21° 1' 0" Nord, 107° 17' 60" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2336.8 km (1452 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 7670.2 km (4766.1 mi) |
| Limbi: [*2] | Vietnameză (+4) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • A,C,D [*3] |
Set Cẩm Phả Mines ca oraș implicit
Moment al zilei în Cẩm Phả Mines acum
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 18:25 |
Diferența de timp de la Cẩm Phả Mines:
| Los Angeles | ************** | | | -14 |
| Ciudad de México | ************* | | | -13 |
| New York | *********** | | | -11 |
| Rio de Janeiro | ********** | | | -10 |
| Londra | ****** | | | -6 |
| Moscova | **** | | | -4 |
| Dubai | *** | | | -3 |
| Mumbay | * | | | -1.5 |
| Shanghai | +1 | | | * |
| Tokio | +2 | | | ** |
| Sydney | +3 | | | *** |

= 1.513‰ VNM Populație



