Ora locală în Kayapınar, Turcia
Întrebare: Cât este ceasul la Kayapınar? Răspuns: Kayapınar (Batman) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 10:10 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Kayapınar Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 20 oră (e), 3 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Kayapınar schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Kayapınar info: | |
|---|---|
| Țară: | Turcia |
| Valută: | TRY, Lira |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 5 226 = 0.067‰ TUR Populație |
| Elevație: | ≈ 1138 m |
| Coordonatele GPS | 37° 33' 26.5" Nord, 41° 9' 53.9" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4176 km (2594.8 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5831.1 km (3623.3 mi) |
| Limbi: [*2] | Turc/Turcia (+4) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Kayapınar ca oraș implicit
Moment al zilei în Kayapınar acum
![]() 04:58 |
![]() |
![]() 19:26 |
Diferența de timp de la Kayapınar:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.067‰ TUR Populație



