Ora locală în Güroymak, Turcia
Întrebare: Cât este ceasul la Güroymak? Răspuns: Güroymak (Bitlis) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 08:59 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Güroymak Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 21 oră (e), 14 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Güroymak schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Güroymak info: | |
|---|---|
| Țară: | Turcia |
| Valută: | TRY, Lira |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 25 826 = 0.332‰ TUR Populație |
| Elevație: | ≈ 1321 m |
| Coordonatele GPS | 38° 34' 38.6" Nord, 42° 1' 41.2" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4289.4 km (2665.3 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5717.7 km (3552.8 mi) |
| Limbi: [*2] | Turc/Turcia (+4) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Güroymak ca oraș implicit
Moment al zilei în Güroymak acum
![]() 04:52 |
![]() |
![]() 19:25 |
Diferența de timp de la Güroymak:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.332‰ TUR Populație



