Ora locală în Erdek, Turcia
Întrebare: Cât este ceasul la Erdek? Răspuns: Erdek (Balıkesir) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 08:53 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Erdek Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 21 oră (e), 20 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Erdek schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Erdek info: | |
|---|---|
| Țară: | Turcia |
| Valută: | TRY, Lira |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 22 678 = 0.291‰ TUR Populație |
| Elevație: | ≈ 28 m |
| Coordonatele GPS | 40° 23' 58.6" Nord, 27° 47' 36.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4492 km (2791.2 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5515 km (3426.9 mi) |
| Limbi: [*2] | Turc/Turcia (+4) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Erdek ca oraș implicit
Moment al zilei în Erdek acum
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 20:28 |
Diferența de timp de la Erdek:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.291‰ TUR Populație



