Ora locală în Celeyke, Turcia
Întrebare: Cât este ceasul la Celeyke? Răspuns: Celeyke (Kahramanmaraş) este situat în zona de timp "+03" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 08:56 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Celeyke Va trece la timp de iarnă la 06:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 21 oră (e), 17 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Celeyke schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Istanbul) »
| Celeyke info: | |
|---|---|
| Țară: | Turcia |
| Valută: | TRY, Lira |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 6 298 = 0.081‰ TUR Populație |
| Elevație: | ≈ 1285 m |
| Coordonatele GPS | 38° 3' 35.1" Nord, 37° 11' 16.3" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4231.8 km (2629.5 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5775.2 km (3588.6 mi) |
| Limbi: [*2] | Turc/Turcia (+4) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Celeyke ca oraș implicit
Moment al zilei în Celeyke acum
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 19:43 |
Diferența de timp de la Celeyke:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.081‰ TUR Populație



