Ora locală în Ḩalḩūl, Teritoriile Palestiniene Ocupate
Întrebare: Cât este ceasul la Ḩalḩūl? Răspuns: Ḩalḩūl (West Bank) este situat în zona de timp "EEST" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 13:54 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Ḩalḩūl Va trece la timp de iarnă la 02:00, sambata, 24 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 150 zi, 12 oră (e), 5 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Ḩalḩūl schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Hebron) »
| Ḩalḩūl info: | |
|---|---|
| Țară: | Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Valută: | ILS, Shekel |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 21 076 = 5.546‰ PSE Populație |
| Elevație: | ≈ 999 m |
| Coordonatele GPS | 31° 34' 49" Nord, 35° 6' 6.4" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3511.4 km (2181.9 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6495.7 km (4036.2 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Set Ḩalḩūl ca oraș implicit
Moment al zilei în Ḩalḩūl acum
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 19:36 |
Diferența de timp de la Ḩalḩūl:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 5.546‰ PSE Populație



