Ora locală în Banī Suhaylā, Teritoriile Palestiniene Ocupate
Întrebare: Cât este ceasul la Banī Suhaylā? Răspuns: Banī Suhaylā (Gaza Strip) este situat în zona de timp "EEST" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 12:36 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Banī Suhaylā Va trece la timp de iarnă la 02:00, sambata, 24 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 150 zi, 13 oră (e), 23 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Banī Suhaylā schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Gaza) »
| Banī Suhaylā info: | |
|---|---|
| Țară: | Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Valută: | ILS, Shekel |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 31 272 = 8.229‰ PSE Populație |
| Elevație: | ≈ 82 m |
| Coordonatele GPS | 31° 20' 36.1" Nord, 34° 19' 24.1" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3485.1 km (2165.5 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6522 km (4052.6 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Set Banī Suhaylā ca oraș implicit
Moment al zilei în Banī Suhaylā acum
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 19:38 |
Diferența de timp de la Banī Suhaylā:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 8.229‰ PSE Populație



