Ora locală în Banī Na‘īm, Teritoriile Palestiniene Ocupate
Întrebare: Cât este ceasul la Banī Na‘īm? Răspuns: Banī Na‘īm (West Bank) este situat în zona de timp "EEST" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 12:34 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Banī Na‘īm Va trece la timp de iarnă la 02:00, sambata, 24 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 150 zi, 13 oră (e), 25 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Banī Na‘īm schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Hebron) »
| Banī Na‘īm info: | |
|---|---|
| Țară: | Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Valută: | ILS, Shekel |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 19 783 = 5.206‰ PSE Populație |
| Elevație: | ≈ 968 m |
| Coordonatele GPS | 31° 30' 57.3" Nord, 35° 9' 51" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3504.2 km (2177.4 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6502.8 km (4040.7 mi) |
| Limbi: [*2] | Arab/Teritoriile Palestiniene Ocupate |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Set Banī Na‘īm ca oraș implicit
Moment al zilei în Banī Na‘īm acum
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 19:35 |
Diferența de timp de la Banī Na‘īm:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 5.206‰ PSE Populație



