Ora locală în Khodzha-Maston, Tadjikistan
Întrebare: Cât este ceasul la Khodzha-Maston? Răspuns: Khodzha-Maston este situat în zona de timp "+05" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): Luni, 25. mai 2026, 22:47 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Khodzha-Maston Va trece la timp de iarnă la 08:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 9 oră (e), 26 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Khodzha-Maston schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Dushanbe) »
| Khodzha-Maston info: | |
|---|---|
| Țară: | Tadjikistan |
| Valută: | TJS, Somoni |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 9 781 = 1.306‰ TJK Populație |
| Elevație: | ≈ 1565 m |
| Coordonatele GPS | 38° 44' 40.5" Nord, 68° 37' 37.3" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4308 km (2676.9 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5699.1 km (3541.2 mi) |
| Limbi: [*2] | Tadjică (+1) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Khodzha-Maston ca oraș implicit
Moment al zilei în Khodzha-Maston acum
![]() 05:05 |
![]() |
![]() 19:39 |
Diferența de timp de la Khodzha-Maston:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londra | **** | | | -4 |
| Moscova | ** | | | -2 |
| Dubai | * | | | -1 |
| Mumbay | +0.5 | | | |
| Shanghai | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 1.306‰ TJK Populație



