Ora locală în Gharavŭtí, Tadjikistan
Întrebare: Cât este ceasul la Gharavŭtí? Răspuns: Gharavŭtí (Khatlon) este situat în zona de timp "+05" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): Luni, 25. mai 2026, 22:44 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Gharavŭtí Va trece la timp de iarnă la 08:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 9 oră (e), 29 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Gharavŭtí schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Dushanbe) »
| Gharavŭtí info: | |
|---|---|
| Țară: | Tadjikistan |
| Valută: | TJS, Somoni |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 8 474 = 1.132‰ TJK Populație |
| Elevație: | ≈ 393 m |
| Coordonatele GPS | 37° 34' 1.3" Nord, 68° 26' 48" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4177.1 km (2595.5 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5830 km (3622.6 mi) |
| Limbi: [*2] | Tadjică (+1) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Gharavŭtí ca oraș implicit
Moment al zilei în Gharavŭtí acum
![]() 05:09 |
![]() |
![]() 19:36 |
Diferența de timp de la Gharavŭtí:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londra | **** | | | -4 |
| Moscova | ** | | | -2 |
| Dubai | * | | | -1 |
| Mumbay | +0.5 | | | |
| Shanghai | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 1.132‰ TJK Populație



