Ora locală în Kilinochchi, Sri Lanka
Întrebare: Cât este ceasul la Kilinochchi? Răspuns: Kilinochchi (Northern Province) este situat în zona de timp "+0530" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5.5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 16:07 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Kilinochchi Va trece la timp de iarnă la 08:44, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 16 oră (e), 36 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Kilinochchi schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Colombo) »
| Kilinochchi info: | |
|---|---|
| Țară: | Sri Lanka |
| Valută: | LKR, Rupee |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 13 006 = 0.605‰ LKA Populație |
| Elevație: | ≈ 24 m |
| Coordonatele GPS | 9° 23' 46" Nord, 80° 23' 53.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 1044.7 km (649.2 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 8962.3 km (5568.9 mi) |
| Limbi: [*2] | Singaleză (+2) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Set Kilinochchi ca oraș implicit
Moment al zilei în Kilinochchi acum
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 18:23 |
Diferența de timp de la Kilinochchi:
| Los Angeles | ************ | | | -12.5 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11.5 |
| New York | ********* | | | -9.5 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.5 |
| Londra | **** | | | -4.5 |
| Moscova | ** | | | -2.5 |
| Dubai | * | | | -1.5 |
| Mumbay | | | 0 | |
| Shanghai | +2.5 | | | ** |
| Tokio | +3.5 | | | *** |
| Sydney | +4.5 | | | **** |

= 0.605‰ LKA Populație



