Ora locală în Dāro Mehar, Pakistan
Întrebare: Cât este ceasul la Dāro Mehar? Răspuns: Dāro Mehar (Sindh) este situat în zona de timp "PKT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 00:08 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Nici o schimbare cunoscută.
» Dāro Mehar schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Karachi) »
| Dāro Mehar info: | |
|---|---|
| Țară: | Pakistan |
| Valută: | PKR, Rupee |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 10 869 = 0.059‰ PAK Populație |
| Elevație: | ≈ 14 m |
| Coordonatele GPS | 24° 47' 40.7" Nord, 68° 10' 49.9" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2756.9 km (1713.1 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 7250.2 km (4505 mi) |
| Limbi: [*2] | Urdu/Pakistan (+5) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Set Dāro Mehar ca oraș implicit
Moment al zilei în Dāro Mehar acum
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 19:09 |
Diferența de timp de la Dāro Mehar:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londra | **** | | | -4 |
| Moscova | ** | | | -2 |
| Dubai | * | | | -1 |
| Mumbay | +0.5 | | | |
| Shanghai | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 0.059‰ PAK Populație



