Ora locală în Bāgarji, Pakistan
Întrebare: Cât este ceasul la Bāgarji? Răspuns: Bāgarji (Sindh) este situat în zona de timp "PKT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 00:08 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Nici o schimbare cunoscută.
» Bāgarji schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Karachi) »
| Bāgarji info: | |
|---|---|
| Țară: | Pakistan |
| Valută: | PKR, Rupee |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 8 005 = 0.043‰ PAK Populație |
| Elevație: | ≈ 65 m |
| Coordonatele GPS | 27° 45' 21.6" Nord, 68° 45' 8.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3086.2 km (1917.7 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6920.9 km (4300.4 mi) |
| Limbi: [*2] | Urdu/Pakistan (+5) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Set Bāgarji ca oraș implicit
Moment al zilei în Bāgarji acum
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 19:13 |
Diferența de timp de la Bāgarji:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londra | **** | | | -4 |
| Moscova | ** | | | -2 |
| Dubai | * | | | -1 |
| Mumbay | +0.5 | | | |
| Shanghai | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 0.043‰ PAK Populație



