Ora locală în Ahmadpur Siāl, Pakistan
Întrebare: Cât este ceasul la Ahmadpur Siāl? Răspuns: Ahmadpur Siāl (Punjab) este situat în zona de timp "PKT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 00:12 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Nici o schimbare cunoscută.
» Ahmadpur Siāl schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Karachi) »
| Ahmadpur Siāl info: | |
|---|---|
| Țară: | Pakistan |
| Valută: | PKR, Rupee |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 24 889 = 0.135‰ PAK Populație |
| Elevație: | ≈ 133 m |
| Coordonatele GPS | 30° 40' 31.4" Nord, 71° 44' 53.8" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3410.8 km (2119.4 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6596.3 km (4098.7 mi) |
| Limbi: [*2] | Urdu/Pakistan (+5) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Set Ahmadpur Siāl ca oraș implicit
Moment al zilei în Ahmadpur Siāl acum
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 19:07 |
Diferența de timp de la Ahmadpur Siāl:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| Londra | **** | | | -4 |
| Moscova | ** | | | -2 |
| Dubai | * | | | -1 |
| Mumbay | +0.5 | | | |
| Shanghai | +3 | | | *** |
| Tokio | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 0.135‰ PAK Populație



