Ora locală în Koné, Noua Caledonie
Întrebare: Cât este ceasul la Koné? Răspuns: Koné (North Province) este situat în zona de timp "+11" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +11) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): duminica, 31. mai 2026, 23:21 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Koné Va trece la timp de iarnă la 14:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4250 zi, 14 oră (e), 53 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Koné schimbă ora 2026, 2027 (Pacific/Noumea) »
| Koné info: | |
|---|---|
| Țară: | Noua Caledonie |
| Valută: | XPF, Franc |
| Continent: | Oceania |
| Populație: | ≈ 4 572 = 21.118‰ NCL Populație |
| Elevație: | ≈ 13 m |
| Coordonatele GPS | 21° 3' 34.2" Sud, 164° 51' 57" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2341.6 km (1455 mi) |
| Distanța de la * Polul Sud: | 7665.5 km (4763.1 mi) |
| Limbi: [*2] | Franceză/Noua Caledonie |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Koné ca oraș implicit
Moment al zilei în Koné acum
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 17:26 |
Diferența de timp de la Koné:
| Los Angeles | ****************** | | | -18 |
| Ciudad de México | ***************** | | | -17 |
| New York | *************** | | | -15 |
| Rio de Janeiro | ************** | | | -14 |
| Londra | ********** | | | -10 |
| Moscova | ******** | | | -8 |
| Dubai | ******* | | | -7 |
| Mumbay | ***** | | | -5.5 |
| Shanghai | *** | | | -3 |
| Tokio | ** | | | -2 |
| Sydney | * | | | -1 |

= 21.118‰ NCL Populație



