Ora locală în Tibiri, Niger
Întrebare: Cât este ceasul la Tibiri? Răspuns: Tibiri (Maradi) este situat în zona de timp "WAT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +1) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 18:14 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Nici o schimbare cunoscută.
» Tibiri schimbă ora 2026, 2027 (Africa/Niamey) »
| Tibiri info: | |
|---|---|
| Țară: | Niger |
| Valută: | XOF, Franc |
| Continent: | Africa |
| Populație: | ≈ 20 019 = 1.261‰ NER Populație |
| Elevație: | ≈ 347 m |
| Coordonatele GPS | 13° 33' 45.8" Nord, 7° 2' 54.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 1508 km (937 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 8499 km (5281.1 mi) |
| Limbi: [*2] | Franceză/Niger (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,D,E,F [*3] |
Set Tibiri ca oraș implicit
Moment al zilei în Tibiri acum
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 18:54 |
Diferența de timp de la Tibiri:
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londra | | | 0 | |
| Moscova | +2 | | | ** |
| Dubai | +3 | | | *** |
| Mumbay | +4.5 | | | **** |
| Shanghai | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.261‰ NER Populație



