Ora locală în Bharatpur, Nepal
Întrebare: Cât este ceasul la Bharatpur? Răspuns: Bharatpur (Central Region) este situat în zona de timp "+0545" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +5.75) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 00:37 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Bharatpur Va trece la timp de iarnă la 08:59, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 8 oră (e), 21 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Bharatpur schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Kathmandu) »
| Bharatpur info: | |
|---|---|
| Țară: | Nepal |
| Valută: | NPR, Rupee |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 107 157 = 3.701‰ NPL Populație |
| Elevație: | ≈ 217 m |
| Coordonatele GPS | 27° 40' 60" Nord, 84° 25' 60" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3078.1 km (1912.6 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6929 km (4305.5 mi) |
| Limbi: [*2] | Nepaleză (+1) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,D,M [*3] |
Set Bharatpur ca oraș implicit
Moment al zilei în Bharatpur acum
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:55 |
Diferența de timp de la Bharatpur:
| Los Angeles | ************ | | | -12.75 |
| Ciudad de México | *********** | | | -11.75 |
| New York | ********* | | | -9.75 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.75 |
| Londra | **** | | | -4.75 |
| Moscova | ** | | | -2.75 |
| Dubai | * | | | -1.75 |
| Mumbay | | | -0.25 | |
| Shanghai | +2.25 | | | ** |
| Tokio | +3.25 | | | *** |
| Sydney | +4.25 | | | **** |

= 3.701‰ NPL Populație



