Ora locală în Pyay, Myanmar
Întrebare: Cât este ceasul la Pyay? Răspuns: Pyay (Bago) este situat în zona de timp "+0630" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +6.5) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): Luni, 25. mai 2026, 21:31 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Pyay Va trece la timp de iarnă la 09:44, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4256 zi, 12 oră (e), 13 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Pyay schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Rangoon) »
| Pyay info: | |
|---|---|
| Țară: | Myanmar |
| Valută: | MMK, Kyat |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 135 308 = 2.533‰ MMR Populație |
| Elevație: | ≈ 32 m |
| Coordonatele GPS | 18° 49' 28.7" Nord, 95° 13' 19.8" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 2093.1 km (1300.6 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 7914 km (4917.5 mi) |
| Limbi: [*2] | Birmanez |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • A,C,D,G,I [*3] |
Set Pyay ca oraș implicit
Moment al zilei în Pyay acum
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 18:39 |
Diferența de timp de la Pyay:
| Los Angeles | ************* | | | -13.5 |
| Ciudad de México | ************ | | | -12.5 |
| New York | ********** | | | -10.5 |
| Rio de Janeiro | ********* | | | -9.5 |
| Londra | ***** | | | -5.5 |
| Moscova | *** | | | -3.5 |
| Dubai | ** | | | -2.5 |
| Mumbay | * | | | -1 |
| Shanghai | +1.5 | | | * |
| Tokio | +2.5 | | | ** |
| Sydney | +3.5 | | | *** |

= 2.533‰ MMR Populație



