Ora locală în Bīr el Maksūr, Israel
Întrebare: Cât este ceasul la Bīr el Maksūr? Răspuns: Bīr el Maksūr (Northern District) este situat în zona de timp "IDT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +3) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 13:36 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Bīr el Maksūr Va trece la timp de iarnă la 02:00, duminica, 25 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 151 zi, 12 oră (e), 23 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Bīr el Maksūr schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Jerusalem) »
| Bīr el Maksūr info: | |
|---|---|
| Țară: | Israel |
| Valută: | ILS, Shekel |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 7 106 = 0.966‰ ISR Populație |
| Elevație: | ≈ 255 m |
| Coordonatele GPS | 32° 46' 38.4" Nord, 35° 13' 14.5" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 3644.5 km (2264.6 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 6362.6 km (3953.5 mi) |
| Limbi: [*2] | Ebraică (+3) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,H [*3] |
Set Bīr el Maksūr ca oraș implicit
Moment al zilei în Bīr el Maksūr acum
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 19:38 |
Diferența de timp de la Bīr el Maksūr:
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londra | ** | | | -2 |
| Moscova | | | 0 | |
| Dubai | +1 | | | * |
| Mumbay | +2.5 | | | ** |
| Shanghai | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.966‰ ISR Populație



