Ora locală în Ts’khinvali, Georgia
Întrebare: Cât este ceasul la Ts’khinvali? Răspuns: Ts’khinvali (Shida Kartli) este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 07:34 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Ts’khinvali Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 23 oră (e), 40 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Ts’khinvali schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Tbilisi) »
| Ts’khinvali info: | |
|---|---|
| Țară: | Georgia |
| Valută: | GEL, Lari |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 30 000 = 6.479‰ GEO Populație |
| Elevație: | ≈ 874 m |
| Coordonatele GPS | 42° 13' 39.5" Nord, 43° 58' 7" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4695.3 km (2917.5 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5311.8 km (3300.6 mi) |
| Limbi: [*2] | Georgian (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Ts’khinvali ca oraș implicit
Moment al zilei în Ts’khinvali acum
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 20:28 |
Diferența de timp de la Ts’khinvali:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 6.479‰ GEO Populație



