Ora locală în Tqvarch'eli, Georgia
Întrebare: Cât este ceasul la Tqvarch'eli? Răspuns: Tqvarch'eli (Abkhazia) este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 07:33 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Tqvarch'eli Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 23 oră (e), 40 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Tqvarch'eli schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Tbilisi) »
| Tqvarch'eli info: | |
|---|---|
| Țară: | Georgia |
| Valută: | GEL, Lari |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 17 847 = 3.855‰ GEO Populație |
| Elevație: | ≈ 227 m |
| Coordonatele GPS | 42° 50' 25.3" Nord, 41° 40' 48.3" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4763.4 km (2959.8 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5243.7 km (3258.3 mi) |
| Limbi: [*2] | Georgian (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Tqvarch'eli ca oraș implicit
Moment al zilei în Tqvarch'eli acum
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 20:39 |
Diferența de timp de la Tqvarch'eli:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 3.855‰ GEO Populație



