Ora locală în Naghvarevi, Georgia
Întrebare: Cât este ceasul la Naghvarevi? Răspuns: Naghvarevi este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 08:42 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Naghvarevi Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 22 oră (e), 31 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Naghvarevi schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Tbilisi) »
| Naghvarevi info: | |
|---|---|
| Țară: | Georgia |
| Valută: | GEL, Lari |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 5 238 = 1.131‰ GEO Populație |
| Elevație: | ≈ 493 m |
| Coordonatele GPS | 41° 21' 9.8" Nord, 44° 45' 42.4" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4598 km (2857.1 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5409.1 km (3361 mi) |
| Limbi: [*2] | Georgian (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Naghvarevi ca oraș implicit
Moment al zilei în Naghvarevi acum
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 20:22 |
Diferența de timp de la Naghvarevi:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 1.131‰ GEO Populație



