Ora locală în Kaspi, Georgia
Întrebare: Cât este ceasul la Kaspi? Răspuns: Kaspi (Shida Kartli) este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 07:33 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Kaspi Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 23 oră (e), 41 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Kaspi schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Tbilisi) »
| Kaspi info: | |
|---|---|
| Țară: | Georgia |
| Valută: | GEL, Lari |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 14 734 = 3.182‰ GEO Populație |
| Elevație: | ≈ 549 m |
| Coordonatele GPS | 41° 55' 30.7" Nord, 44° 25' 32.4" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4661.6 km (2896.6 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5345.4 km (3321.5 mi) |
| Limbi: [*2] | Georgian (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Kaspi ca oraș implicit
Moment al zilei în Kaspi acum
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 20:26 |
Diferența de timp de la Kaspi:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 3.182‰ GEO Populație



