Ora locală în Gurjaani, Georgia
Întrebare: Cât este ceasul la Gurjaani? Răspuns: Gurjaani (Kakheti) este situat în zona de timp "+04" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +4) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): marti, 26. mai 2026, 07:32 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Gurjaani Va trece la timp de iarnă la 07:14, marti, 19 Ianuarie 2038. Set ceas: 0 o. Timp rămas: 4255 zi, 23 oră (e), 41 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Gurjaani schimbă ora 2026, 2027 (Asia/Tbilisi) »
| Gurjaani info: | |
|---|---|
| Țară: | Georgia |
| Valută: | GEL, Lari |
| Continent: | Asia |
| Populație: | ≈ 9 466 = 2.044‰ GEO Populație |
| Elevație: | ≈ 400 m |
| Coordonatele GPS | 41° 44' 34.5" Nord, 45° 48' 4" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4641.4 km (2884 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5365.7 km (3334.1 mi) |
| Limbi: [*2] | Georgian (+3) |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Set Gurjaani ca oraș implicit
Moment al zilei în Gurjaani acum
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 20:19 |
Diferența de timp de la Gurjaani:
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londra | *** | | | -3 |
| Moscova | * | | | -1 |
| Dubai | | | 0 | |
| Mumbay | +1.5 | | | * |
| Shanghai | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 2.044‰ GEO Populație



