Ora locală în Brunoy, Franța
Întrebare: Cât este ceasul la Brunoy? Răspuns: Brunoy (Île-de-France) este situat în zona de timp "CEST" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +2) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): duminica, 31. mai 2026, 14:53 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Brunoy Va trece la timp de iarnă la 03:00, duminica, 25 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 146 zi, 12 oră (e), 6 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Brunoy schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Paris) »
| Brunoy info: | |
|---|---|
| Țară: | Franța |
| Valută: | EUR, Euro |
| Continent: | Europa |
| Populație: | ≈ 24 096 = 0.372‰ FRA Populație |
| Elevație: | ≈ 81 m |
| Coordonatele GPS | 48° 41' 39.1" Nord, 2° 29' 32" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 5414.3 km (3364.3 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 4592.8 km (2853.8 mi) |
| Limbi: [*2] | Franceză/Franța (+6) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Brunoy ca oraș implicit
Moment al zilei în Brunoy acum
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 21:43 |
Diferența de timp de la Brunoy:
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londra | * | | | -1 |
| Moscova | +1 | | | * |
| Dubai | +2 | | | ** |
| Mumbay | +3.5 | | | *** |
| Shanghai | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.372‰ FRA Populație



