Ora locală în Berre-l'Étang, Franța
Întrebare: Cât este ceasul la Berre-l'Étang? Răspuns: Berre-l'Étang (Provence-Alpes-Côte d'Azur) este situat în zona de timp "CEST" [*1] (GMT timp de compensare în ore: +2) și ora de vară activă (+ 1h) ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): duminica, 31. mai 2026, 15:59 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Berre-l'Étang Va trece la timp de iarnă la 03:00, duminica, 25 octombrie 2026. Set ceas: -1 o. Timp rămas: 146 zi, 11 oră (e), 0 minute. (în momentul când este generat această pagină)
» Berre-l'Étang schimbă ora 2026, 2027 (Europe/Paris) »
| Berre-l'Étang info: | |
|---|---|
| Țară: | Franța |
| Valută: | EUR, Euro |
| Continent: | Europa |
| Populație: | ≈ 14 062 = 0.217‰ FRA Populație |
| Elevație: | ≈ 3 m |
| Coordonatele GPS | 43° 28' 41.1" Nord, 5° 10' 13.6" Est |
| Distanța de la * Ecuator: | 4834.3 km (3003.9 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 5172.8 km (3214.2 mi) |
| Limbi: [*2] | Franceză/Franța (+6) |
| Priză de curent alternativ | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Berre-l'Étang ca oraș implicit
Moment al zilei în Berre-l'Étang acum
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 21:12 |
Diferența de timp de la Berre-l'Étang:
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londra | * | | | -1 |
| Moscova | +1 | | | * |
| Dubai | +2 | | | ** |
| Mumbay | +3.5 | | | *** |
| Shanghai | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.217‰ FRA Populație



