Ora locală în Bouaflé, Coasta de Fildeș
Întrebare: Cât este ceasul la Bouaflé? Răspuns: Bouaflé (Marahoué) este situat în zona de timp "GMT" [*1] (GMT timp de compensare în ore: 0) și ora de vară Nu este activ ⇒ Ora locală (în momentul când este generat această pagină): duminica, 31. mai 2026, 12:23 Refresh pagina dacă este necesar
schimbă ora
Nici o schimbare cunoscută.
» Bouaflé schimbă ora 2026, 2027 (Africa/Abidjan) »
| Bouaflé info: | |
|---|---|
| Țară: | Coasta de Fildeș |
| Valută: | XOF, Franc |
| Continent: | Africa |
| Populație: | ≈ 60 962 = 2.895‰ CIV Populație |
| Elevație: | ≈ 208 m |
| Coordonatele GPS | 6° 59' 25.5" Nord, 5° 44' 39.1" Vest |
| Distanța de la * Ecuator: | 777.3 km (483 mi) |
| Distanța de la * Polul Nord: | 9229.8 km (5735.1 mi) |
| Limbi: [*2] | Franceză/Coasta de Fildeș |
| Priză de curent alternativ | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Set Bouaflé ca oraș implicit
Moment al zilei în Bouaflé acum
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 18:35 |
Diferența de timp de la Bouaflé:
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londra | +1 | | | * |
| Moscova | +3 | | | *** |
| Dubai | +4 | | | **** |
| Mumbay | +5.5 | | | ***** |
| Shanghai | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 2.895‰ CIV Populație



